Сезон ролів та суші розпочинається з 1 вересня. Саме з осені спостерігаємо значний ріст продажів цих страв. Тому зазвичай влітку ми проводимо будівниц...
Команда Sushi Story взяла участь у заході “Пробіг під каштанами”. “Пробіг під каштанами” — це традиційний захід у рамках святкування Дня Києва. Він пр...
Команда Sushi Story взяла участь у міжнародній виставці Food & Drinks! Ця виставка — головна подія в харчовій індустрії в Молдові.
Хочемо поділитись з вами класною новиною. Ще один магазин Sushi Story у Польщі! 26 квітня відбулося відкриття магазину Sushi Story у місті Лодзь.